Ödüller


Prof. Dr. Meliha Terzioğlu Bilim Ödülü

"Uykuda Solunum Bozuklukları" konusunda yapılmış ve 2022-2023 yılında yayımlanmış olup ödüle layık bulunan makalenin sorumlu yazarına 10.000 TL verilecektir.
Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

ERS-HERMES Sınavı Katılım Ödülü

“Editör Masası” oturumlarında sunulan bildiriler arasından hakemlerden en yüksek puanı alan ve ödüle adaylığını belirten bildiri sorumlu yazarına verilecektir.

Editör Masası Ödülü

“Editör Masası” oturumlarında sunulan bildiriler arasından hakemlerden en yüksek puanı alan ilk 3 bildirinin sorumlu yazarlarına 10.000 TL verilecektir.

Dikkat Çeken Araştırmacı Ödülü

“Editör Masası” oturumlarında sunulan bildirilerin sorumlu yazarlarına İngilizce çeviri ve istatistik desteği ödülü verilecektir (HERMES sınav katılımı ve sözlü bildiri ödülü alanlar hariç).

Sözlü Sunu Bildiri Ödülü

“Sözlü Sunu” oturumlarında sunulan bildiriler arasından hakemlerden en yüksek puanı alan ilk 3 bildirinin sorumlu yazarlarına 5.000 TL verilecektir.

Poster Sunumu Bildiri Ödülü

‘Poster Sunumu’ oturumlarında sunulan bildiriler arasından hakemlerden en yüksek puanı alan 1 bildirinin sorumlu yazarına 4.000 TL ödül verilecektir.

En İyi Olgu Ödülü

"Olgu Konseyi" oturumlarında sunulan bildiriler arasından hakemlerden en yüksek puanı alan 1 bildirinin sorumlu yazarına 3.000 TL ödül verilecektir.