Ödüller

PROF. DR. MELİHA TERZİOĞLU BİLİM ÖDÜLÜ

2023 yılı Prof. Dr. Meliha Terzioğlu Bilim Ödülü "Uykuda Solunum Bozuklukları" konusunda yapılmış çalışmalar arasında değerlendirme sonucunda seçilen makalenin sorumlu araştırmacısına 10.000 TL birincilik ödülü verilecektir.
Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

SÖZLÜ SUNUM BİLDİRİ ÖDÜLÜ

Kongreye gönderilen bildiriler arasında en yüksek hakem puanı alan 16 bildiri seçilerek "Editör Masası" oturumlarında sunulacaktır. Sunulan bildiriler arasından en yüksek puanı alan ilk 3 bildirinin sorumlu yazarına 5.000 TL ödül verilecektir.

DİKKAT ÇEKEN ARAŞTIRMACI ÖDÜLÜ

Kongreye gönderilen bildiriler arasında en yüksek hakem puanı alan 16 bildiri seçilerek “Editör Masası” oturumlarında sunulacaktır. Sunulan bildiriler arasından HERMES sınav katılımı ve sözlü bildiri ödülü alamayan diğer 12 bildirinin sorumlu yazarına İngilizce Çeviri ve İstatistik Destek Ödülü verilecektir.

POSTER SUNUM BİLDİRİ ÖDÜLÜ

Kongrede sunulacak poster bildirileri arasında en yüksek hakem puanı alan bildiriye 4.000 TL ödülverilecektir.

EN İYİ OLGU ÖDÜLÜ

Kongreye bildiri olarak gönderilen olgulardan en yüksek hakem puanı alan 5 bildiri seçilerek “Olgu Konseyi” oturumunda sözlü olarak sunulacaktır. Sunulan olgu bildirilerinden en yüksek hakem puanı alan bildiriye 3.000 TL ödül verilecektir.